Valeria Cross

Professional Photographer
winter_woman

Suspendisse commodo nibh sit amet ex ullamcorper, a sagittis dolor luctus. Nullam ac turpis eleifend, pellentesque dui non, pharetra lectus. Nullam ac metus arcu. Integer gravida mi condimentum orci ultricies, at pulvinar lectus bibendum. Cras pellentesque eget orci ac faucibus. Fusce ut urna dui. Nunc in ultrices massa.

Last Stories

IMG_20171008_171410

Změnil jsem stranu…

ZBYN7393fb

Fotokurz – Zeptej se co můžeš!

mari1bezpodpisu

TFP Croatia II. 2017

Instagram Feed

Instagram has returned invalid data.

Pracovní dovolená

Vážení klienti,

s trochou nostalgie vám píšu, abych vám oznámil důležitou zprávu ve své profesionální dráze. Po dlouhých devíti letech plných krásných momentů, úžasných setkání a nesčetných emocí spojených s focením svateb jsem se rozhodl udělat si krátkou přestávku a odpočinout si od tohoto úžasného, avšak náročného oboru.

Bylo to období plné radosti a inspirace, a já si velmi vážím každého z vás, kdo jste mi svěřili tu čest zachytit vaše nejvýznamnější okamžiky. Společně jsme vytvářeli vzpomínky, které zůstanou navždy v srdci.

Pro rok 2024 si dávám plánovanou pauzu od focení svateb. V této době si chci vyhradit čas pro osobní růst, kreativní obnovu a nabití energií. Jsem si jist, že tento čas mi přinese novou inspirací a nové myšlenky pro mou svatební tvorbu.

Nejde o rozloučení, ale spíše o dočasné loučení. Pro konec roku 2024 a rok 2025 příjimám další objednávky :)

S vděčností,

Ondřej Zbýň