ZBYN7393fb

Rozhodl jsem se uspořádat individuální fotokurz pouze pro 2. osoby. Je to z důvodu, ať se Vám můžu plně věnovat a odpovídat na všechny vaše dotazy. Na kurzu Vám vysvětlím všechno potřebné pro focení portrétu, jak nastavovat fotoaparát, jak ostřit, jak řešit různé situace. K dispozici bude jedna modelka, na které si všechno prakticky vyzkoušíte a po sléze se budeme věnovat upravování fotky v Photoshopu. Kurz je zaměřený pro začátečníka či mírně pokročilého. Na konci kurzu se dozvíte všechno co potřebujete pro úspěšné fotografování portrétu a jak správně zvládat svůj fotoaparát.

Termín kurzu: 22.10.2017
Harmonogram: 11:00 – 17:00
Místo konání kurzu: Forum Nová Karolína
Počet účastníků: 2 (individuální přístup)
Obsazenost: 0/2
Lektor: Ondřej Zbýň
Cena kurzu: 2800,- Kč (registrace) – je možnost i dárkového poukazu
Lektor se živí jako instruktor v jedné z největších světových firem a vzdělávání lidí je jeho denní chléb již několik let. Informace podává stručně a konstruktivně. Takže se nemusíte bát že by jste se nic nenaučili.

Nabízíme Vám
– Práci s profesionální modelkou
– Profesionálního lektora
– Kompletní vysvětlení nastavení fotoaparátu
– Seznámení s technickým vybavením na focení
– Školení na práci v Photoshopu
– Zkušenosti k nezaplacení

Výsledek kurzu
– Seznámení s kompletním nastavením fotoaparátů
– Vysvětlení objektivů
– Názorná teoretická část, kterou si následně vyzkoušíte na modelce
– Vysvětlení světelných podmínek
– Práce s modelkou
– Tipy a triky při fotografování
– Výsledné upravování fotografií! (Adobe Photoshop Creative Cloud)

Nezapomeňte si přinést
– Digitální zrcadlovku (upřednostňuji Canon/Nikon/Sony)
– Objektivy 17-200 mm
– Dobrou náladu
– Chuť se něco naučit
Neváhejte a přihlaste se na jedinečný kurz. Počet účastníků je omezený. Budu se na Vás těšit.

Napsali o mě

Tamara Šnytová

Velké DÍKY za skvělý fotokurz..Pokud chcete pochopit jak správně pracovat s fotákem a naučit se fotit i jinak než na pouhý automat,,,, tohle je super příležitost. Moc doporučuji!

Magda Šigutová

Včerejší fotokurz pořádaný Ondrou na téma móda, byl naprosto úžasný! Stoprocentní připravenost, vstřícnost, příjemné prostředí,ale hlavně profesionalita jak ze strany Ondry,tak moc milých a krásných modelek i paní vizážistky..ještě teď jsme plná dojmů..Moc díky Ondro..snad si někdy uděláš čas a budeš dělat další..Hlásím se 🙂

Peter Konôpka

Naprosto dokonalý kurz, ktorý dovolí nahliadnuť do sveta krásnych žien a profesionálneho prístupu. Ondro bol lektor, ako má byť. 100%-ne pripravený na všetko od A po Z. Vrelo odporúčam každému.

Lucie Kavková

Jsme potceni že nás mohl fotit Ondra můj už manžel je nefotogenický a hodně stydlivý ale na svatebních fotkách vypadá úžasně! Při domlouvání podrobností nám všem vyšel vstříct jeho preciznost byla znát i na schůzce vše si podrobně zapisoval což mě velice mile překvapilo! Už teď se těšíme na další rodinné focení!

Lukáš Burda

Super workshop pro začátečníky. Ondra byl nachystaný, poučný a měl hodně trpělivosti. Děkuju moc doufám že jsme se neviděli naposledy a přeju dobré světlo!


Líbí? Sdílej!

Prev Post Next Post

Pracovní dovolená

Vážení klienti,

s trochou nostalgie vám píšu, abych vám oznámil důležitou zprávu ve své profesionální dráze. Po dlouhých devíti letech plných krásných momentů, úžasných setkání a nesčetných emocí spojených s focením svateb jsem se rozhodl udělat si krátkou přestávku a odpočinout si od tohoto úžasného, avšak náročného oboru.

Bylo to období plné radosti a inspirace, a já si velmi vážím každého z vás, kdo jste mi svěřili tu čest zachytit vaše nejvýznamnější okamžiky. Společně jsme vytvářeli vzpomínky, které zůstanou navždy v srdci.

Pro rok 2024 si dávám plánovanou pauzu od focení svateb. V této době si chci vyhradit čas pro osobní růst, kreativní obnovu a nabití energií. Jsem si jist, že tento čas mi přinese novou inspirací a nové myšlenky pro mou svatební tvorbu.

Nejde o rozloučení, ale spíše o dočasné loučení. Pro konec roku 2024 a rok 2025 příjimám další objednávky :)

S vděčností,

Ondřej Zbýň