Ondřej Zbýň

Svatební a portrétní fotograf
DSC06125fb

Už je tomu pár let co jsem si pořídil svou první zrcadlovku a od té doby miluji zachycování všech okamžiků. Miluji utváření přirozených vzpomínek, které časem získávají na hodnotě, které si lidé potom můžou prohlížet společně s rodinou. Za celou kariéru svatebního fotografa mám za sebou přes 200 nádherných svatebních dnů a doufám že jich ještě několik stovek, tisíc přibude. Největší zadostiučinění je spokojenost klienta, neboť fotografie jsou ty momenty, které už nikdo nevrátí a fotky Vám je připomenou. Proto ke každé příležitosti přistupuji s výzvou, odhodláním a vizí. Preferuji přátelský a zároveň profesionální přístup, miluji práci s lidmi a rád poznávám nové tváře. K dokonalosti mi pomáhá profesionální technika Sony, která zajišťuje nejvyšší spolehlivost a kvalitu ve své branži.

Fotím po celé ČR i v zahraničí. IČ: 74724835 Platím oficiální licenci Adobe Creative Cloud

4. Místo
Portrét okem mistra
2016

www.megapixel.cz

1. Místo
Portrét od A do Z
2017

www.megapixel.cz

4. Místo
Móda, čili fashion
2015

www.megapixel.cz

Napsali o mě

Tamara Šnytová

Velké DÍKY za skvělý fotokurz..Pokud chcete pochopit jak správně pracovat s fotákem a naučit se fotit i jinak než na pouhý automat,,,, tohle je super příležitost. Moc doporučuji!

Magda Šigutová

Včerejší fotokurz pořádaný Ondrou na téma móda, byl naprosto úžasný! Stoprocentní připravenost, vstřícnost, příjemné prostředí,ale hlavně profesionalita jak ze strany Ondry,tak moc milých a krásných modelek i paní vizážistky..ještě teď jsme plná dojmů..Moc díky Ondro..snad si někdy uděláš čas a budeš dělat další..Hlásím se 🙂

Peter Konôpka

Naprosto dokonalý kurz, ktorý dovolí nahliadnuť do sveta krásnych žien a profesionálneho prístupu. Ondro bol lektor, ako má byť. 100%-ne pripravený na všetko od A po Z. Vrelo odporúčam každému.

Lucie Kavková

Jsme potceni že nás mohl fotit Ondra můj už manžel je nefotogenický a hodně stydlivý ale na svatebních fotkách vypadá úžasně! Při domlouvání podrobností nám všem vyšel vstříct jeho preciznost byla znát i na schůzce vše si podrobně zapisoval což mě velice mile překvapilo! Už teď se těšíme na další rodinné focení!

Lukáš Burda

Super workshop pro začátečníky. Ondra byl nachystaný, poučný a měl hodně trpělivosti. Děkuju moc doufám že jsme se neviděli naposledy a přeju dobré světlo!

Poslání fotografa

Nejlepší snímky jsou ty, které si zachovají svoji sílu a vliv v průběhu let, bez ohledu na to, kolikrát si je prohlídneme.

Anne Geddes

Líbí? Sdílej!

Pracovní dovolená

Vážení klienti,

s trochou nostalgie vám píšu, abych vám oznámil důležitou zprávu ve své profesionální dráze. Po dlouhých devíti letech plných krásných momentů, úžasných setkání a nesčetných emocí spojených s focením svateb jsem se rozhodl udělat si krátkou přestávku a odpočinout si od tohoto úžasného, avšak náročného oboru.

Bylo to období plné radosti a inspirace, a já si velmi vážím každého z vás, kdo jste mi svěřili tu čest zachytit vaše nejvýznamnější okamžiky. Společně jsme vytvářeli vzpomínky, které zůstanou navždy v srdci.

Pro rok 2024 si dávám plánovanou pauzu od focení svateb. V této době si chci vyhradit čas pro osobní růst, kreativní obnovu a nabití energií. Jsem si jist, že tento čas mi přinese novou inspirací a nové myšlenky pro mou svatební tvorbu.

Nejde o rozloučení, ale spíše o dočasné loučení. Pro konec roku 2024 a rok 2025 příjimám další objednávky :)

S vděčností,

Ondřej Zbýň