Svatební fotograf

<p style=“text-align: center;“>Miluji svatební atmosféru, protože jsem součásti nespočetného množství různých příběhů, různých příběhů lidí. Díky fotografování svateb jsem měl tu čest poznat spoustu skvělých lidí a poznat jejich kraj. A to je můj motor, který mě žene dopředu… Každá svatba je tak jiná, každá svatba píše svůj jiný příběh a já mám tu čest tyhle okamžiky zachytit.
Jako svatební fotograf mám už za sebou přes 50 svatebních dnů, používám tu nejprofesionálnější techniku na trhu, která je vybavena dvojitým zálohováním fotografií a v poslední řadě příslušenství, které je spolehlivé a rychlé. Ostatně pořádám taky fotografické kurzy, takže o technice a stylu focení taky něco vím O:)
Svatby fotím hlavně, že mě to baví…</p>

Balíček pro rok 2018

<ul>
<li><span style=“color: #ffffff;“>společná předsvatební schůzka </span></li>
<li><span style=“color: #ffffff;“>11 hodin focení (chystání nevěsty, příjezd ženicha, obřad, společné focení, krájení dortu, první tanec, dále individuální domluva)</span></li>
<li><span style=“color: #ffffff;“>upraveno 150-350 fotografií</span></li>
<li><span style=“color: #ffffff;“>vyretušováno 20-40 fotografií</span></li>
<li><span style=“color: #ffffff;“>tisk 30 fotografií 18*13</span></li>
<li><span style=“color: #ffffff;“>1x usb disk s fotografiemi</span></li>
<li><span style=“color: #ffffff;“>fotky umístěné na internetu pod soukromým odkazem</span></li>
<li><span style=“color: #ffffff;“>posvatební péče</span></li>
</ul>

9000 Kč

Rychlé informace

Bylo mi ctí zachycovat přes 50 svatebních dnů, takže Vám vždy rád poradím, podpořím Vás a usměji se na Vás, kdy to budete nejvíce potřebovat 🙂

Práce s lidmi mě baví a naplňuje, takže se vždy rychle s hosty spřátelím a navnadím uvolněnou atmosféru.

Ceny fotografů se taky odvíjejí podle toho, kolik investují do svojí techniky, kterou potom zachycují všechny okamžiky. Levnější ceny svatebních fotografů jsou většinou z důvodu nízkých investic. Já se vždy spokojím jen s tím nejlepším a nejspolehlivějším. Takže používám profesionální třídu fotoaparátu s profesionálním příslušenstvím, na které je 100% spoleh. Profi fotoaparát taky nabízí dvojité ukládání snímku zároveň, takže kdyby se náhodou stalo že jedna karta přestane fungovat, nevadí je tady druhá 🙂 a fotky takhle nemůžete přijít.

Platím taky za originální software, takže pracuji s tím nejlepším a neriskuji nestabilní pirátské verze…

Vzpomenete si ještě na další přání po svatbě a rádi by jste třeba fotoknihu? Video ? Fotky navíc? Jsem tu stále pro Vás.

Pracovní dovolená

Vážení klienti,

s trochou nostalgie vám píšu, abych vám oznámil důležitou zprávu ve své profesionální dráze. Po dlouhých devíti letech plných krásných momentů, úžasných setkání a nesčetných emocí spojených s focením svateb jsem se rozhodl udělat si krátkou přestávku a odpočinout si od tohoto úžasného, avšak náročného oboru.

Bylo to období plné radosti a inspirace, a já si velmi vážím každého z vás, kdo jste mi svěřili tu čest zachytit vaše nejvýznamnější okamžiky. Společně jsme vytvářeli vzpomínky, které zůstanou navždy v srdci.

Pro rok 2024 si dávám plánovanou pauzu od focení svateb. V této době si chci vyhradit čas pro osobní růst, kreativní obnovu a nabití energií. Jsem si jist, že tento čas mi přinese novou inspirací a nové myšlenky pro mou svatební tvorbu.

Nejde o rozloučení, ale spíše o dočasné loučení. Pro konec roku 2024 a rok 2025 příjimám další objednávky :)

S vděčností,

Ondřej Zbýň