Individuální kurzy v oblasti fotografie a postprodukce

Individuální kurzy jsou doporučeny všem, kteří vyžadují osobní přístup lektora. Potřebují probrat více témat a nebo využít vlastní prostory. Dle přání zákazníka připravíme kurz na míru, který místem, časem i obsahem bude splňovat všechny požadavky klienta. Je možnost využití kurzu i pro firmy, rodiny, partu kamarádu atd… Maximální počet účastníku je omezený, ať se zachová individuální přístup.

Individuální kurz
 Flexibilní místo a čas
 Individuální délka
 Po domluvě libovolný počet účastníků
 Na kurzu se můžete dozvědět vše o – nastavování fotoaparátu, co je to expozice, kompozice, ostření, vyvážení barev, blesky, umělé světla, svícení v ateliéru, fotografie svateb, portrétu, lidí, postprodukce v photoshopu nebo lightroom.
Cílem
 Zodpovědět všechny vaše dotazy
 Uspokojit požadavky klienta

Lektor
 Ondřej Zbýň
 Fotografiím se věnuji přes 5 let, za tu dobu jsem se účastnil 4x soutěže na jednom z největších serveru o fotografii (megapixel.cz), kde jsem se 3x umístil -> 4. Místo, 4. Místo, 1. Místo v Oblasti portrét, Fashion z více jak stovek fotografů a tisíce fotografií.
 Ovládám profesionálně Adobe Creative Cloud – Photoshop, Lightroom
 Vyznám se v technických parametrech
 Pořádám o vlastní kurzy, kde mám spoustu spokojených klientů a nových kamarádů 🙂

Napsali o mě

Tamara Šnytová

Velké DÍKY za skvělý fotokurz..Pokud chcete pochopit jak správně pracovat s fotákem a naučit se fotit i jinak než na pouhý automat,,,, tohle je super příležitost. Moc doporučuji!

Magda Šigutová

Včerejší fotokurz pořádaný Ondrou na téma móda, byl naprosto úžasný! Stoprocentní připravenost, vstřícnost, příjemné prostředí,ale hlavně profesionalita jak ze strany Ondry,tak moc milých a krásných modelek i paní vizážistky..ještě teď jsme plná dojmů..Moc díky Ondro..snad si někdy uděláš čas a budeš dělat další..Hlásím se 🙂

Peter Konôpka

Naprosto dokonalý kurz, ktorý dovolí nahliadnuť do sveta krásnych žien a profesionálneho prístupu. Ondro bol lektor, ako má byť. 100%-ne pripravený na všetko od A po Z. Vrelo odporúčam každému.

Lucie Kavková

Jsme potceni že nás mohl fotit Ondra můj už manžel je nefotogenický a hodně stydlivý ale na svatebních fotkách vypadá úžasně! Při domlouvání podrobností nám všem vyšel vstříct jeho preciznost byla znát i na schůzce vše si podrobně zapisoval což mě velice mile překvapilo! Už teď se těšíme na další rodinné focení!

Lukáš Burda

Super workshop pro začátečníky. Ondra byl nachystaný, poučný a měl hodně trpělivosti. Děkuju moc doufám že jsme se neviděli naposledy a přeju dobré světlo!

V případě zájmu o kurz, mě kontaktujte. Rád Vám odpovím 🙂

Pracovní dovolená

Vážení klienti,

s trochou nostalgie vám píšu, abych vám oznámil důležitou zprávu ve své profesionální dráze. Po dlouhých devíti letech plných krásných momentů, úžasných setkání a nesčetných emocí spojených s focením svateb jsem se rozhodl udělat si krátkou přestávku a odpočinout si od tohoto úžasného, avšak náročného oboru.

Bylo to období plné radosti a inspirace, a já si velmi vážím každého z vás, kdo jste mi svěřili tu čest zachytit vaše nejvýznamnější okamžiky. Společně jsme vytvářeli vzpomínky, které zůstanou navždy v srdci.

Pro rok 2024 si dávám plánovanou pauzu od focení svateb. V této době si chci vyhradit čas pro osobní růst, kreativní obnovu a nabití energií. Jsem si jist, že tento čas mi přinese novou inspirací a nové myšlenky pro mou svatební tvorbu.

Nejde o rozloučení, ale spíše o dočasné loučení. Pro konec roku 2024 a rok 2025 příjimám další objednávky :)

S vděčností,

Ondřej Zbýň